Jining Keystone Hydraulic Co.,Ltd

 

Jining Keystone Hidrolik Co, Ltd

 

Hidrolik pompa, valf ve yörünge motorunun profesyonel üreticisi.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: SJ HYD
No. Çalışanları: 280~300
Yıllık satış: 18000000-20000000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Jining Keystone Hidrolik Co, Ltd hidrolik pompa, valfler, yörünge motoru ve direksiyon konusunda Çin'de ve dünya çapında ünlü bir tedarikçidir , Keystone HidrolikHer zaman öncelikle güvenilirlik ve müşteri inancını koruyun, ayrıca dünya çapındaki müşteriler için mükemmel ürünler, uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunmaya çalışın.Hidrolik pompa ve parçalar konusunda zengin deneyime sahip mühendis, kalite kontrol personeli ve satıcıya sahibiz, teknik seçim konusunda, satış sonrası pazara aşina oldukları ve müşterilerin gereksinimlerini çok iyi anladıkları için size en iyi hizmeti verebilirler.


Tedarik ettiğimiz hidrolik ürünler CNC makinesi ve yüksek hassasiyetli makine vb. İle imal edilmektedir. Tüm ürünlerimiz Trilinear koordinat ölçüm cihazı ve Yuvarlaklık ile kontrol edilmelidir, tüm ürünlerimiz Rexroth, Atos, Vickers, Yuken, Eaton, Sauer ile değiştirilebilir. Danfoss vb. Tamamen, İnşaat makineleri, Metalurji, Gemi , Enjeksiyon makinesi, Hidrolik makine, Maden vb.


Keystone Hidrolik sizinle dürüst bir işbirliği ve iyi bir gelişme olmasını isterim.

Geçmiş
2003 yılında bugüne kadar Establishe.

Hizmet

İnsan sosyal uygarlığı ve bilimin ilerlemesinde doğduğundan beri, mükemmel kapsamlı performansı ile ulusal ekonomide yaygın olarak kullanılan birçok alan, sosyal ilerleme ve ekonomik kalkınma için önemli bir rol oynamaktadır.Hidrolik endüstrisinin gelişim tarihi, hidrolik gücün ve toplumun, ekonominin ve insanların yaşamının gelişimine tanık olmuştur.

Jining Keystone Hidrolik Co, Ltd Çin'de tanınmış bir hidrolik tedarikçisidir ve uluslararası birinci sınıf standartlara göre yüksek kaliteli hidrolik valfler, hidrolik motorlar ve direksiyon üniteleri geliştiren ve üreten profesyonel bir şirkettir. vanalar çoğunlukla 6, 10, 16, 25 ve 32 ebatlarında üretilmektedir.

Hidrolik valflerimiz metalurji, döküm, dövme ve presleme, mühendislik, inşaat malzemeleri, ormancılık, kauçuk ve plastik, kimya, petrol makineleri, Deniz mühendisliği, sayısal kontrol makinesi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Size yüksek kaliteli ürünler ve tatmin edici hizmet sunmak için sizinle birlikte çalışmayı içtenlikle bekliyoruz.

Ekibimiz
Fabrikamızda 55'i mühendis olmak üzere yaklaşık 300 kişi çalışıyor.
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin